Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
w Warszawie

Wydarzenia

Wolontariat - kartki świąteczne

miniaturka wolontariat-kartki-swiateczne
W dniu 6 grudnia 2019 r. wolontariusze naszej szkoły wybrali się z wizytą do Przedszkola nr 33. Przeprowadzili warsztaty poświęcone wykonaniu kartek świątecznych. Podczas ich (...)

Bookcrossing w Jedynce

miniaturka bookcrossing-w-jedynce
„UWOLNIJ SWOJE KSIĄŻKI – DZIEL SIĘ Z INNYMI RADOŚCIĄ CZYTANIA” Idea przedsięwzięcia nazywanego bookcrossingiem polega na bezpłatnej wymianie książek między czyte (...)

5 grudnia - Dzień Wolontariusza

miniaturka 5-grudnia-dzie-wolontariusza
Kolejny rok 5 grudnia upłynął pracowicie dla wolontariuszy – na przygotowaniu i segregowaniu zebranych darów. Przez ostatnie 2 tygodnie zbieraliśmy w szkole róż (...)

Mikołajki w 1b

miniaturka mikolajki-w-1b
Dla klasy 1b 6 grudnia to piękny i radosny dzień. Rozpoczął się udziałem w uroczystości rozpalenia lampek na szkolnej choince i śpiewaniem świątecznych piosenek. Bardzo duża grupa (...)

2b na lekcji w lesie

miniaturka 2b-na-lekcji-w-lesie
Dzieci z klasy 2b miały okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji. Na zajęcia wybraliśmy się do Centrum Edukacji Przyrodniczo - Leśnej. Uczyliśmy się jak żyć w zgodzie z dzikimi zwie (...)

Uczniowie 2b na farmie dyń

uczniowie na farmie dyń 1
Niedługo Święta, a my jeszcze nie zdążyliśmy pochwalić się udziałem we wspaniałej jesiennej wycieczce. Udaliśmy się na farmę dyń, gdzie głaskaliśmy króliki, kozy i alpaki. D (...)

Dekoracje i stroiki na Festyn Bożonarodzeniowy

gotowe stroiki i ozdoby 16
W sobotę 30 listopada w szkole, mimo wolnego dnia, dużo się działo. Silna i zwarta grupa nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, pod wodzą Pań Wicedyrektor i Kierownika Świetlicy, pr (...)

Andrzejkowe wróżby

miniaturka andrzejkowe-wrozby
Klasa 3a przygotowała dla wszystkich klas młodszych andrzejkowe wróżby. Uczniowie 1b doskonale się bawili poznając swoją przyszłość - oczywiście traktując wróżby z pr (...)

Przedszkolaki w Jedynce

miniaturka przedszkolaki-w-jedynce
Naszą szkołę po raz kolejny odwiedziły przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 33. Tym razem, oprócz zwiedzania szkoły, uczestniczyły w pokazach chemicznych.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

miniaturka swiatowy-dzie-pluszowego-misia
Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w Jedynce pojawiły się portrety pluszaków zdobiące korytarze, dzieci przyniosły swoje ulubione pluszowe misie i razem pozowali do z (...)