Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
w Warszawie

Świetlica

Dzień Misia w 1a

miniaturka dzie-misia-w-1a
Z okazji Dnia Pluszowego Misia klasa 1a w świetlicy wykonała przepiękne niedźwiadki. Do ich powstania posłużyły farby plakatowe i widelce. Dzieci bawiły się również w zabawę (...)

Jesienne prace 1a

miniaturka j
W świetlicy klasy 1a powstały jesienne prace. Drzewa z wykorzystaniem rolek po ręcznikach papierowych oraz śliczne ślimaki, które mają kasztanowe domki.  

1b podczas zajęć świetlicowych

miniaturka 1b-podczas-zajec-swietlicowych
Klasa 1B, pod opieką pani Ani Goździkowskiej,  wykazuje się dużą wyobraźnią podczas zajęć świetlicowych. Uczniowie rozwijają swoje zainteresowania i zdolności tworząc prace te (...)

Konkurs plastyczny

miniaturka konkurs-plastyczny-pocztowka-z-wakacji
Uczniowie klas I-IV mieli możliwość wzięcia udziału w świetlicowym konkursie "Pocztówka z wakacji". Powstały liczne prace wykonane metodą kolażu. Wszystkim uczestnikom serde (...)

Świetlicowy rok szkolny 2018/2019

dzieci
Rok świetlicowy rozpoczęliśmy podczas uroczystości otwarcia roku szkolnego tańcem integracyjnym *Belgijka*. Taniec wykonały dzieci z klasy IIIa, a przygotowała je do tego wychowawc (...)

Nadchodzą wakacje

miniaturka nadchodza-wakacje
Sala A już gotowa na powitanie wakacji! Dzieci z klasy 1a wybrały już jakim środkiem transportu będą podróżowały podczas wakacji. Na zdjęciu prace dzieci.

Wykład PAD

dzieci wykonują eksperymenty 1
23 V 2019 r. podczas wykładów PAD dzieci z klasy IIIa wykonywały eksperymenty według odnalezionych zapisków lekcji prowadzonych przez Marię Skłodowską Curie – l (...)

Wiosna w 1b

miniaturka wiosna-w-1b
Wiosny nie mogą doczekać się także dzieci z klasy 1b. Ich sala jest już przygotowana na przyjęcie nowej pory roku. Na zdjęciach dekoracja sali C.

Żegnaj, zimo!

prace plastyczne wiosna 1
Choć dzieci lubią zimę nadszedł czas aby pożegnać mroźną porę roku. Na zdjęciach prace dzieci z klasy 1a. Czekamy na wiosnę, pięknie ją powitamy! Zwiastunem może być pierwszy bocia (...)