Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
w Warszawie

O nas

Motto Szkoły

Gruntowne wykształcenie w przyjaznej atmosferze to gwarancja sukcesu dziecka w dorosłym życiu.

W Jedynce już świątecznie...

miniaturka w-jedynce-juz-swiatecznie
W dniu imienin Mikołaja, 6 grudnia, w naszej szkole odbyła się tradycyjna uroczystość - zapalenie lampek na choince. Wydarzenie to rozpoczęły klasy młodsze, które powitały M (...)

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców oraz innych Przyjaciół Jedynki na doroczny Jarmark z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Szczeg&oa (...)

Konwencja o Prawach Dziecka ma już 30-lat!

plakat
Już w środę 20 listopada obchodzimy kolejny Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Ustanowiono go także po to, by uhonorować rolę Polski, która zainicjowała powstanie tak w (...)

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

miniaturka 11-listopada-narodowe-swieto-niepodleglosci
Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole obchodzimy bardzo uroczyście. W piątek 8 listopada przystąpiliśmy do akcji "Szkoła do hymnu". We wtorek 12 listopada zorganizowany zo (...)

Szkoła pamięta...

miniaturka szkola-pamieta
Zbliżają się dni, kiedy będziemy wspominać tych, którzy odeszli… z naszych rodzin, wspólnot, ale także tych, którzy odeszli – oddając życie za wol (...)

Informacja o przetargu

PRZETARG NA DYSTRYBUCJĘ I DOSTAWĘ ENERGII CIEPLNEJ DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W WARSZAWIE ogłoszenie o zamówieniu specyfikacja istotnych warunków zamówienia (...)

Festyn rodzinny

plakat
Kolejny Festyn Rodzinny w Jedynce okazał się wielkim sukcesem towarzyskim. Całe rodziny uczestniczyły w atrakcyjnych konkurencjach sportowych, grach planszowych, wielkim powodzenie (...)

Narodowe Czytanie 2019

baner akcji Narodowe Czytanie
Narodowe Czytanie 2019 – Nowele polskie W tym roku będzie miała miejsce ósma edycja Narodowego Czytania. Prezydent Andrzej Duda z Małżonką dokonali wyboru z ponad stu (...)