Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
w Warszawie

O nas

Motto Szkoły

Gruntowne wykształcenie w przyjaznej atmosferze to gwarancja sukcesu dziecka w dorosłym życiu.

Dzień Otwarty Szkoły

logo SP1
Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi, kandydatami do klas pierwszych oraz oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021, na Dzień Otwarty Szkoły w dniu 26 lutego 2020 (...)

Jasełka

miniaturka jaselka
I prawie nadeszły święta Bożego Narodzenia. W naszej szkole ten czas rozpoczęły jasełka. Przedstawienie w tym roku przygotowane przez uczniów klasy 5d, 7 i 8 oraz dzieci z k (...)

Jarmark Bożonarodzeniowy - fotoreportaż

miniaturka jarmark-bozonarodzeniowy-fotoreportaz2
18 grudnia w Jedynce zorganizowany został przez Radę Rodziców kiermasz przedświąteczny. Przepięknie udekorowana sala gimnastyczna pomieściła liczne stoiska z ozdobami i słod (...)

W Jedynce już świątecznie...

miniaturka w-jedynce-juz-swiatecznie
W dniu imienin Mikołaja, 6 grudnia, w naszej szkole odbyła się tradycyjna uroczystość - zapalenie lampek na choince. Wydarzenie to rozpoczęły klasy młodsze, które powitały M (...)

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców oraz innych Przyjaciół Jedynki na doroczny Jarmark z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Szczeg&oa (...)

Konwencja o Prawach Dziecka ma już 30-lat!

plakat
Już w środę 20 listopada obchodzimy kolejny Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Ustanowiono go także po to, by uhonorować rolę Polski, która zainicjowała powstanie tak w (...)

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

miniaturka 11-listopada-narodowe-swieto-niepodleglosci
Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole obchodzimy bardzo uroczyście. W piątek 8 listopada przystąpiliśmy do akcji "Szkoła do hymnu". We wtorek 12 listopada zorganizowany zo (...)

Szkoła pamięta...

miniaturka szkola-pamieta
Zbliżają się dni, kiedy będziemy wspominać tych, którzy odeszli… z naszych rodzin, wspólnot, ale także tych, którzy odeszli – oddając życie za wol (...)